YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Yurtlar ve Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi olarak 2016-2017 yılı değerlendirme toplantımızı, faaliyette olan 16 yurdumuzun yöneticilerinden oluşan 70 kişilik personel kadromuz ile birlikte bu yıl Ankara’da düzenledik. TDV Genel Merkezi’nde gerçekleşen ve 3 gün devam eden toplantımızın ilk gününde, İşletme Müdürümüz Yıldırım Alkış’ın açılış konuşmasının ardından tüm yurtlarımız ayrı ayrı Brifing verdiler.

İkinci gün yurtlarımızdaki Eğitim Faaliyetleri değerlendirilirken, önümüzdeki yılın Faaliyet Planı anlatıldı. Ardından TDV Eğitim Müdürlüğünce yurtlarımızda kalan burslu öğrenciler, ilahiyat akademi ve özel destek akademisi öğrencileri ile alakalı bilgilendirmeler yapıldı. Öğleden sonra Ankara Projeler Koordinatörlüğünden Mikail Çolak rehberliğinde Ankara gezisi yapılarak , diğer illerimizden gelen yöneticilerimize Ankara tarihi anlatıldı.

Üçüncü gün İcra Kurulu Başkanımız Sayın Doç. Dr. Mustafa Sarıbıyık ve TDV Mütevelli Heyeti II. Başkanımız Sayın Dr. Hüseyin Kayapınar deneyimlerini aktardılar.
İşletme müdürlüğümüzce yıl içerisinde tüm yurtlarımızda barınan öğrencilerimize uygulanan Memnuniyet anketlerimiz sonucunda ilk üçe giren ve özveri ile gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerinden dolayı da tüm yurtlarımıza teşekkür belgeleri verildi. Birlikte öğle yemeği sonrasında toplu fotoğraf çekimi ile değerlendirme toplantımız son buldu.